Mission

„(…) kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze” – Mores Mendelssohn Misją spółki PROWNES jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów poprzez profesjonalną i kompleksową realizację usług związanych z projektowaniem, aranżacją i wyposażeniem wnętrz komercyjnych. Aby wypełnić swoją misję kierujemy się następującymi wartościami:

Piękno i pasja tworzenia

Rozumiemy rolę architektury wnętrz w podnoszeniu standardu życia, wypoczynku i pracy. Chcemy, aby nasze realizacje wzbogacały estetykę otoczenia i wzbudzały zachwyt naszych klientów. Dlatego każdy projekt tworzymy starannie i z pasją. Niepowtarzalny charakter naszych wnętrz łączy w sobie: funkcjonalność, wysoką jakość i oryginalny styl. Bogactwo wzorów i kolorów wyposażenia, które oferujemy daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Jakość przede wszystkim

Obiekt użyteczności publicznej musi spełniać najwyższe wymagania pod kątem eksploatacji, norm technicznych oraz bezpieczeństwa. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na rygorystyczne wdrożenie tych wytycznych zgodnie z polskim prawodawstwem, względami praktycznymi i estetycznymi. Stale dążymy do tego, aby nazwa PROWNES stała się synonimem profesjonalizmu i wysokiej jakości. Chcielibyśmy, aby proponowany przez nas sposób planowania i obsługi inwestycji wyznaczał branżowe standardy działania w Polsce.

Profesjonalizm i uczciwość

Dążymy do tego, aby wyznacznikiem naszych działań był profesjonalizm i uczciwość, zarówno w stosunku do klientów i partnerów biznesowych jak i pracowników. Pielęgnujemy również zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej i współpracę z organizacjami pozarządowymi.

Prownes Agata Skotnicka- Husiak | ul. Armii Krajowej 36, 45-071 Opole | tel. +48 77 453 17 79 | tel. +48 609 626 830 | e-mail:biuro@prownes.pl
All rights reserved © PROWNES