Jak działamy?

Krok po kroku do idealnego wnętrza

Krok 1 Rozpoznanie potrzeb

Pracę rozpoczynamy od zdefiniowania Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości (również finansowych). Jeżeli nie masz czasu przyjechać do nas, nasi specjaliści umówią się z Tobą na konsultacje i pomiary w siedzibie Twojej firmy.

Krok 2 Inwentaryzacja

Sporządzamy inwentaryzację stanu wyjściowego, na podstawie której powstaje spójna propozycja rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych dla danego wnętrza.

Krok 3 Fachowe doradztwo

Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, dzięki którym zminimalizujesz i zoptymalizujesz koszty inwestycji i otworzysz lokal szybciej niż myślisz. Jeśli nie masz czasu na dalsze osobiste konsultacje, proponujemy projekt online i uzupełnienie współpracy drogą elektroniczną oraz telefoniczną.

Krok 4 Wsparcie przy optymalizacji kosztów

Jeżeli będziesz tym zainteresowany, przygotujemy biznesplan potrzebny do wniosku o dotacje unijne lub pomożemy przejść przez procedury podpisania umowy leasingowej.

Krok 5 Projektowanie

Projektujemy wnętrza z uwzględnieniem aspektów nie tylko estetycznych, ale też technicznych, technologicznych i produktowych. Dzięki temu wnętrza Twojej cukierni, kawiarni czy hotelu będą nie tylko efektowne, ale też praktyczne i funkcjonalne. W projektowaniu zastosujemy realistyczną wizualizację, rysunki i prototypy.

Krok 6 Kosztorys

Na etapie projektowania przedstawimy Ci dokładny kosztorys, dzięki czemu nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane koszty.

Krok 7 Realizacja

Przeprowadzimy prace budowlano-wykończeniowe. Meble i elementy wyposażenia przygotujemy we własnym zakładzie produkcyjnym. Zastosujemy autorskie rozwiązania i patenty, które świetnie sprawdzają się w danej branży. Wszystko po to, by wnętrza Twojej cukierni, kawiarni czy hotelu zachwycały Ciebie i Twoich klientów.

Krok 8 Gwarancja

W Prownes zapewnimy Ci serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zobacz, jak powstaną Twoje wnętrza


Prownes Agata Skotnicka- Husiak | ul. Armii Krajowej 36, 45-071 Opole | tel. +48 77 453 17 79 | tel. +48 609 626 830 | e-mail:biuro@prownes.pl
All rights reserved © PROWNES