Twoje korzyści

Skrócisz czas potrzebny na otwarcie biznesu

Dla osoby, która otwiera biznes czas ma kluczowe znaczenie. Dlatego działamy w ten sposób, by czas realizacji inwestycji skrócić do niezbędnego minimum.

Zmniejszysz koszty realizacji inwestycji

Im dłużej trwają prace przy wykończeniu lokalu, tym więcej pieniędzy trzeba w niego włożyć i tym dłużej trzeba czekać na to, by koszty zaczęły się zwracać. W Prownes działamy profesjonalnie, szybko i bez błędów.

Zyskasz wsparcie przy pozyskaniu źródeł finansowania inwestycji

Zaprojektowanie lokalu, w którym będziesz prowadzić biznes, i jego wyposażenie to spory koszt. Pieniądze na rozpoczęcie lub rozwój działalności można jednak pozyskać. Opracujemy biznesplan niezbędny do wniosku o dofinansowanie z UE i pomożemy przejść przez procedury podpisania umowy leasingowej, będącej korzystną alternatywą kredytu.

Wyróżnisz się na tle konkurencji

Nie od dziś wiadomo, że sukces cukierni, kawiarni, restauracji czy hotelu zależy nie tylko od jakości produktów i obsługi klienta, ale też estetyki samego lokalu. W Prownes wykreujemy dla Ciebie wysmakowane wnętrza w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Stosujemy autorskie rozwiązania, które decydują o unikatowości wnętrz i dodają im charakteru.

Otrzymasz gwarancję jakości

Przy produkcji mebli i elementów wyposażenia współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi kontrahentami, a dostarczane przez nich sprzęt, materiały i półfabrykaty są najwyższej jakości. Co więcej, naszym klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Prownes Agata Skotnicka- Husiak | ul. Armii Krajowej 36, 45-071 Opole | tel. +48 77 453 17 79 | tel. +48 609 626 830 | e-mail:biuro@prownes.pl
All rights reserved © PROWNES