Architektura wnętrz - od projektu do realizacji
  • Zapytanie ofertowe

Aktualności

Cukiernia MARKIZA w Żukowie

Klienci mogą już odwiedzać otwartą po modernizacji cukiernię MARKIZA w Żukowie. Jest cukiernia rodzinna z wieloletnią tradycją gdzie serwowane są pyszne ciasta i torty.


więcej »

Piekarnia Warmińska w Ornacie

W pierwszej połowie czerwca br. odbyło się otwarcie najnowszego sklepu firmowego „Piekarni Warmińskiej” w Ornecie. Wypieki Piekarni są najwyższej jakości – naturalnie świeże, naturalnie smaczne.


więcej »

Piekarnio-Cukiernia Kiedrowscy w Słupsku

W ostatnich dniach maja 2015 r. przekazaliśmy kolejną już piekarnię-cukiernię firmy „KIEDROWCY” w Słupsku. Właściciele planują kolejne inwestycje w Miastku i Kartuzach.


więcej »

O firmie

Od 1989 roku profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem, aranżacją i wyposażeniem wnętrz komercyjnych: hoteli, kawiarni, restauracji, sklepów cukierniczo-piekarskich, biur, banków, sklepów ogólnospożywczych i wszelkich obiektów handlowych.

Warto wiedzieć

Tajniki dobrej aranżacji wnętrza sklepu Każdy właściciel sklepu chciałby, aby jego sklep był ładny, funkcjonalny, dobrze wyposażony, przyciągał jak najwięcej klientów, słowem, by odniósł sukces. Jest kilka podstawowych zasad, które […]


więcej »

Newsletter

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

All rights reserved © PROWNES