Architektura wnętrz - od projektu do realizacji
  • Zapytanie ofertowe

Aktualności

Piekarnia w Ornacie

Piekarnia Warmińska w Ornacie

W pierwszej połowie czerwca br. odbyło się otwarcie najnowszego sklepu firmowego „Piekarni Warmińskiej” w Ornecie. Wypieki Piekarni są najwyższej jakości – naturalnie świeże, naturalnie smaczne.


więcej »
Cukiernia Markiza

Cukiernia MARKIZA w Żukowie

Klienci mogą już odwiedzać otwartą po modernizacji cukiernię MARKIZA w Żukowie. Jest cukiernia rodzinna z wieloletnią tradycją gdzie serwowane są pyszne ciasta i torty.


więcej »
Piekarnia

Piekarnio-Cukiernia Kiedrowscy w Słupsku

W ostatnich dniach maja 2015 r. przekazaliśmy kolejną już piekarnię-cukiernię firmy „KIEDROWCY” w Słupsku. Właściciele planują kolejne inwestycje w Miastku i Kartuzach.


więcej »

O firmie

Od 1989 roku profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem, aranżacją i wyposażeniem wnętrz komercyjnych: hoteli, kawiarni, restauracji, sklepów cukierniczo-piekarskich, biur, banków, sklepów ogólnospożywczych i wszelkich obiektów handlowych.

Warto wiedzieć

Małe jest piękne, ale żeby piękna była mała przestrzeń sklepu cukierniczo-piekarniczego, to trzeba się dobrze przygotować. Wnętrze w rozmiarze S to w zasadzie test dla naszego zmysłu organizacyjnego. To także zabawa w […]


więcej »

Newsletter

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

All rights reserved © PROWNES